Gece Görüş Başlıkları

gece görüş başlığı fiyatları

Gece görüş başlıkları hakkında yaptığımız bazı detaylı araştırma ve inceleme sonuçlarını bu bölümde sizlerle paylaşacağız.

 

Gece Görüş Başlıkları

 

Gece Görüş Başlıkları
Pulsar Edge 1 x 20 GS Çift Göz Gece Görüş Başlıkları

Pulsar Edge 1 x 20 GS Çift Göz Gece Görüş Başlıkları birinci nesil gece görüş dürbünlerinin ayrıcalıklı üyesi.Pulsar birinci nesil ürünler konusunda diğer gece görüş dürbünü üreticilerinden biraz ayrılmaktadır. Birinci nesil ürünler arasında görüntü kalitesi ve etkili görüş mesafesi konusunda rakiplerinin önündedir. Son yıllarda geliştirdiği ve tüm ürünlerinde kullanmaya başladığı CF-SUPER GEN teknolojisi farklı modellerdeki birinci nesil cihazları kıyaslamaya başladığınızda ortaya çıkıyor. İşte bu gece görüş başlığında bu fark çok açık görülmekte. Hakikaten berrak bir görüntü vermekle kalmıyor , diğer birinci nesil ürünlerde görülebilen görüntünün köşelerindeki kısmi kayıplar minimum seviyeye indirilmiş. Elbette Pulsar bu kalitesinin karşılığını da ürün fiyatlarına yansıtmış , aynı kategorideki birinci nesil gece görüş dürbünlerine göre pahalı sayılabilecek bir fiyata sahip.  Etkili görüş mesafesi de emsal kategori ürünlerin neredeyse iki katına yakın.

 

Gece Görüş Başlıkları
Sightmark Ghost Hunter 1×24 Gece Görüş Başlıkları

Sightmark Ghost Hunter 1×24 Gece Görüş Başlıkları  birinci nesil gece görüş dürbünleri arasında Yukon’un nispeten hantal sayılabilecek tek gözlü gece görüş başlığı uzun zaman piyasanın en çok tutulan modellerinden olmuştu. Tek gözlü gece görüş başlığı eller serbest halde ciddi bir hareket serbestliği sağlamaktadır. Özellikle arazide devriye görevi sırasında veya denizlerde tekne kullanırken bir yandan da elinizde tutacağınız dürbün hareket kabiliyetinizin de düşmesi anlamına gelebilmektedir.  Sightmark Ghost Hunter serisinden 1×24 gece görüş başlığı ile Yukon’un tahtını kısa sürede salladı. Sightmark Ghost Hunter 1×24 gece görüş başlığı  hem daha hafif olması  hem de daha kaliteli görüş sağlayabilmesi nedeni ile en çok rağbet gören birinci nesil gece görüş dürbünü başlıkları arasına girdi.

 

Gece Görüş Başlıkları
Yukon Viking 1×24 Gece Görüş Başlıkları

Yukon Viking 1×24 Gece Görüş Başlıkları Yukon’un birinci nesil çift gözlü gece görüş dürbünlerinden bir ürün. Yukon çift gözlü gece görüş dürbünleri kullanım kolaylığı açısından diğer ürünlerden ayrılmaktadır.  Özellikle dioptric ayarlarının kolaylığı ve göz çevresini saran maskesi kullanım sırasında konfor sağlamaktadır. Ürün dayanıklılığı tarafından da bakacak olursak tasarımı nedeni ile çok şiddetli darbeye maruz bırakılmadığı takdirde dayanıklı ürünler arasında sayılabilir.

 

Gece Görüş Başlıkları
Night Optics Gen 1+ Dual Tube Gece Görüş Başlıkları

Night Optics Gen 1+ Dual Tube Gece Görüş Başlıkları Night Optics’in yarıştan geri kalmamak için çıkarttığı ancak hantal yapısı nedeni ile başarılı olamayan ürünü olarak kaldı.

 

Gece Görüş Başlıkları
ATN 6015-4 1.0x 4. Nesil Gece Görüş Başlıkları

ATN 6015-4 1.0x 4. Nesil Gece Görüş Başlıkları  bulunduğu kategori itibarı ile aslında diğer gece görüş dürbünlerinden ayrı bir ürün. Çok düşük ışıkta dahi son derece kaliteli görüş verebilmesinin yanında etkili görüş mesafesi de ürünü farklı bir yere koymaktadır. Bu gelişmiş özellikleri nedeni ile bu ürün ABD ordusu tarafından da tercih edilen bir üründür ve bu ürünün ABD vatandaşı sivillere satışı da özel izne tabidir. Bu gece görüş başlığının ABD dışına çıkartılması yasaktır.